جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی دارد (پژمان سلطانی خبرنگار)

   

   
  علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی داردسرمربی تیم هندبال ساحلی پیام صنعت فولاد سپاهان معتقد است که این دوره از مسابقات هندبال ساحلی در سطح بالایی برگزار شد.
  علی ربیع سرمربی تیم هندبال ساحلی پیام صنعت فولاد سپاهان با بیان اینکه سطح این دوره از مسابقات بالا بود، اظهار داشت: در این دوره از مسابقات بازی‏‌ها نزدیک به هم بود و اکثر نتایج با ضربات پنالتی مشخص شد که این امر نشان از سطح خوب تیم‌‏ها و بازیکنان است.
  وی با بیان اینکه مربیان و بازیکنان همه تیم‏‌ها در سطح خوبی بودند، افزود: تمام هشت تیم راه یافته به مرحله دوم مسابقات با آمادگی کامل به مصاف حریفان‏شان رفتند زیرا می‏توانستند از تیم‌‏های حذف شده در مرحله یک، دو بازیکن بگیرند.
  ربیع ادامه داد: اصفهان همیشه در هندبال ساحلی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در این دوره نیز بازیکنان‏مان با تعصب بالایی در هر مسابقه ظاهر شدند و در نهایت توانستیم قهرمان شویم.
  سرمربی تیم هندبال ساحلی پیام صنعت با بیان اینکه این دوره از مسابقات همزمان با اردوی آمادگی ملی پوشان در اصفهان برگزار شد، گفت: ملی پوشان بعد از این مسابقات، استراحت و سپس برای بازی‏‌های آسیایی خود را آماده می‏‌کنند.
  علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی دارد
   

  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 27 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : ساحلی ,هندبال ,مسابقات ,دوره ,اینکه ,اصفهان ,هندبال ساحلی ,بیان اینکه ,پیام صنعت ,ساحلی پیام ,حرف‌های زیادی ,صنعت فولاد سپاهان ,
  علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی دارد (پژمان سلطانی خبرنگار)

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر