جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مصاحبه پژمان سلطانی با ابوالحسن مهدوی ریاست فدراسیون هندبال

   سید ابولحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال از اردوی تیم ملی هندبال جوانان که در اصفهان در حال برگزاری است بازدید به عمل آورد.
  سید ابوالحسن مهدوی پس از بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اختلاف و آشفتگی در هندبال وجود نداشته و اینکه 2 تا 3 بازیکن نتوانسته‌اند به خوبی هماهنگ شوند را نمی‌توان آشفتگی دانست و این بازیکنان از رفتار خود پشیمان بوده و در حال حاضر در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حضور پیدا می‌کنند.
  وی با اشاره به حضور خود در جمع پیشکسوتان هندبال اصفهان افزود: پیشکسوتان اصفهان ماهانه دور هم جمع می شوند که در این جلسه دورهمی حضور امروز نیز با هماهنگی رئیس هیات هندبال اصفهان در این جمع حضور ‌یافتم، نخستین هدف ما از این سفر نیز این بود که ابتدا خدمت پیشکسوتان باشیم و پس از آن از اردوی تیم ملی جوانان بازدید کنیم.
  رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به اردوی تیم ملی جوانان هندبال خاطرنشان کرد: این تیم 10 روز در اوکراین و 10 روز در لهستان بوده و تمرینات خوب و شادابی را پشت سر گذاشته است، به آینده این تیم امیدواریم تا بتوانیم با این تیم بلندترین قله‌های آسیا را فتح کنیم.
  وی تصریح کرد: نشستی نیز با کادر فنی تیم ملی جوانان داریم تا با اطلاع و رفع مشکلات این تیم بهتر از گذشته به تمرینات ادامه دهد، اردوی دیگری برای این تیم در نظر داریم و قرار بر این است تا در تبریز نیز مسابقاتی چهارجانبه را برگزار کنیم که در این مسابقات 4 تیم خوب خارجی حضور پیدا می‌کنند.
  مهدوی با اشاره به اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌ها تشکیل تیم ملی نوجوانان ساحلی بود که حدود 40 بازیکن با نظر کادر فنی تیم ملی در این تمرینات حضور دارند، امیدواریم کمیته ملی المپیک با حضور این تیم در مسابقات آسیایی موافقت کند و باید دانست حضور این تیم در مسابقات آسیایی توام با موفقیت است.
  وی درباره تیم ملی بزرگسالان گفت: مسابقات رسمی در سطح ملی نداریم و ممکن است برای ما وایلد کارت صادر شود و در صورت صدور ما اجازه حضور در مسابقات جهانی فرانسه را پیدا می‌کنیم که اگر این اتفاق رخ دهد یکی از مربیان مطرح دنیا را برای تیم ملی انتخاب می‌کنیم، البته با چند مربی بزرگ صحبت‌های ابتدایی صورت گرفته است.
  رئیس فدراسیون هندبال اظهار داشت: اگر وایلد کارت برای تیم ملی صادر شود یکی از بهترین مربی‌های دنیا در تیم ملی حضور پیدا می‌کند تا تمرینات تیم ملی را برای حضور در این مسابقات بر عهده بگیرد، البته 3 اردو نیز برای تیم ملی در نظر گرفته شده که در نخستین اردو تیم ما در 3 بازی به مصاف تیم ملی قطر می‌رود.
  وی افزود: در ادامه این اردوها در آبان ماه نیز تیم ملی برای برگزاری اردو راهی هلند می‌شود و در آن‌جا چندین بازی تدارکاتی برگزار می‌کند، در تلاش هستیم تا در دهه فجر نیز چند تیم خارجی در ایران حضور یابند، البته برای نخستین بار نیز تیم ملی "ب" تشکیل می‌شود.

  مهدوی در جمع ملی پوشان جوان و پیشکسوتان
  مهدوی در جمع ملی پوشان جوان و پیشکسوتان  مهدوی در جمع ملی پوشان جوان و پیشکسوتان
  مهدوی در جمع ملی پوشان جوان و پیشکسوتان

  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 26 خرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : حضور ,هندبال ,مسابقات ,اردوی ,تمرینات ,جوانان ,فدراسیون هندبال ,رئیس فدراسیون ,حضور پیدا ,مسابقات آسیایی ,وایلد کارت ,رئیس فدراسیون هندبال ,
  مصاحبه پژمان سلطانی با ابوالحسن مهدوی ریاست فدراسیون هندبال

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر